W dniu 15.03.2019r. odbył się tym razem turniej szkół średnich o Puchar Komendanta Policji. W turnieju wzięło udział 8 szkół średnich z czego tylko 3 stanęły na podium. Miejsce I wywalczyli uczniowie ZSP nr 1 w Radomsku, zaraz za nimi na II miejscu z różnicą 1 pkt stanęli uczniowie z ZSE-E. Miejsce III zajęli uczniowie ZSDiOŚ. Uczniowie musieli zmierzyć się z testem wiedzy który obejmował zakres pytań z WOS-u jak i z kodeksu ruchu drogowego. Po skończonym egzaminie młodzież miała do pokonania tor, który składał się z 7 przeszkód. Były to m.in bieg dokoła pachołków, przewroty w przód i w tył, bieg z piłka lekarską, skoki przez płotki, rzuty piłka lekarską, brzuszki z piłką lekarską, skok przez skrzynię oraz bieg wahadłowy. Komisja wyłoniła również 2 najlepszych zawodników którzy pokonali tor najszybciej. Jednym z nich był uczeń ZSE-E, który pokonał tor w 0.58 s. oraz uczennica ZSP 1, która uzyskała wynik 1.10 s. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!